TROCAL InnoNova 70 AD Natur

TROCAL InnoNova 70 AD Natur

TROCAL InnoNova 70 AD Natur

Okna najbardziej funkcjonalne!

Dzięki układowi niezlicowanych powierzchni ram i skrzydeł oraz atrakcyjnie małej szerokości widocznej, TROCAL InnoNova_70.AD Natur stwarza możliwości dowolnej i wyjątkowej aranżacji fasad.

Podwyższona szczelność

System z uszczelką przylgową wyróżnia się zastosowaniem wewnętrznej i zewnętrznej uszczelki o zwiększonej powierzchni przylegania. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów przewietrzania, okna są wentylowane tam, gdzie powinny. Elastyczne uszczelki o długotrwałej żywotności gwarantują perfekcyjną ochronę przestrzeni między skrzydłem a ościeżnicą okna.

Podwyższona sztywność: system 5-komorowy

Wyjątkowy w swoim rodzaju kształt komór, wzorowany na najlepszych rozwiązaniach natury, przypominający plastry miodu. Rozwiązanie to zapewnia wysoką stabilność okna i nie dopuszcza do odkształcenia się profili.

W zgodzie z naturą

Technologia bezołowiowa oznacza odpowiedzialność za stosowanie przyjaznych otoczeniu i nieszkodliwych dla człowieka tworzyw sztucznych. Jest to nasz aktywny udział w przestrzeganiu wytycznych dotyczących dbałości o środowisko.

Kolory i wzory

Profile okienne występują w bogatej palecie kolorów. Powlekane są jednostronnie, jak i dwustronnie okleiną drewnopodobną w szerokiej gamie wzorów. Okna i fasady zyskują dzięki ich zastosowaniu nowy wygląd.

Podwyższona izolacja cieplna

Zaostrzone wymogi, określone normami w zakresie ochrony energii cieplnej, są spełnione z dużą nadwyżką. Uzyskujemy to dzięki głębokości budowlanej równej 70 mm i ilości komór powietrznych wewnątrz kształtowników okiennych. Zastosowanie tego rozwiązania pozwala na osiągnięcie jednego z najlepszych w tej klasie współczynników przenikania ciepła Uf na poziomie 1,3 W/(m2K).

TROCAL InnoNova_70.AD NATUR

Back to Top