AluClip PRO

AluClip PRO

Elegancka optyka.
Znakomita termika.

TROCAL 76 mm AluClip Pro to unikatowe połączenie aluminium i tworzywa sztucznego PVC, które pozwoliło optymalnie wykorzystać zalety obu materiałów.

  • Najwyższa izolacyjność termiczna.

W systemie AluClip Pro nakładka aluminiowa tworzy z profilem z tworzywa sztucznego PVC jedną całość. W tym wyjątkowym połączeniu nakładka aluminiowa przejmuje funkcję statyczną. Dzięki temu zbędne staje się stosowanie wzmocnienia stalowego w profilu skrzydła. W komorze przeznaczonej na stal może być umieszczone innowacyjne wypełnienie termoizolacyjne w technologii ProEnergyTec, które gwarantuje wyjątkową izolacyjność cieplną.

  • Znakomita izolacyjność akustyczna.

System TROCAL 76 mm z innowacyjnymi nakładkami aluminiowymi AluClip Pro gwarantuje osiągnięcie najwyższych parametrów izolacyjności akustycznej, chroniąc nas przed zakłócającymi dźwiękami z zewnętrz i podnosząc w ten sposób jakość naszego życia.

  • Szeroka paleta kolorów

Nakładki aluminiowe dostępne są w niemalże nieograniczonej palecie kolorów. Wykorzystuje się w tym celu specjalne technologie uszlachetniania powierzchni, tj. anodowanie, lakierowanie lub proszkowanie.

  • Łatwa pielęgnacja i długa żywotność

Nakładki aluminiowe są niezwykle odporne na zmienne warunki atmosferyczne, łatwe w pielęgnacji. Ponadto wyróżniają się wyjątkową stabilnością.

WIĘCEJ NA TEMAT SYSTEMU TUTAJ

* Wartość Uw wyliczona teoretycznie dla okna referencyjnego 1230 x1480 mm.

Back to Top